גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

Auris Media

  • טלפונים ליצירת קשר: 0545790810
  • שעות פעילות: א'-ה' משעה 14:00 עד 18:00
הופעות רוק

Shortparis - הרכב האינדי פופ והאלקטרו פאנק הרותח מסנט פטרסבורג נוחת לראשונה בישראל

עיר תאריך מיקום ההצגה
תל אביב-יפו מועדון בארבי תל אביב-יפו 44 כרטיסים
145
רכישת כרטיסים לא מסומנים שעה ו-20 דקות
קרדיט לתמונה: איגור קלפנייב
Shortparis - הרכב האינדי פופ והאלקטרו פאנק הרותח מסנט פטרסבורג נוחת לראשונה בישראל

משך: שעה ו-20 דקות

פתיחת דלתות ב-20:30

שורטפריז
- הרכב האינדי פופ והאלקטרו פאנק הרותח מסנט פטרסבורג נוחת לראשונה בישראל.

הופעה של שורטפריז זה מופע רוק, טקס שמאניסטי, וגם מהפכה. "זהו דיסקו מוות אמיתי, מסע פוסט-תעשייתי עגום ומרתק לצד האפל של המוזיקה, שאליו אתה יכול גם לרקוד" (ג'ון רוב, לודרדאנוואר).

Shortparis  נשמעים כמו שום דבר אחר, והם בדרך לשבחים בינלאומיים ראויים. מבקרים רבים כבר מגדירים אותם כ-"המופע לייב מרוסיה הטוב ביותר ". הלהקה יוצרת עולם מוזיקלי חדש ובלתי צפוי וממשיכה לבנות מוניטין בזכות הופעותיה הטקסיות המפילות לסתות וצלילים אלקטרוניים אפלים. "חריצי ריקוד ספסטיים" מתכנסים עם "רעש פוסט-פאנק ניסיוני" ליצירת אסתטיקה מוזיקלית שהיא אחת מסוגה. לא במקרה, שורטפריז היא אחת הלהקות החיות מהמבוקשות ואהודות ביותר כיום בפסטיבלים הנחשבים באירופה.

שורטפריז הם לא פחות מתגלית מכיוון שהם מטרתם לספק פסקול הולם לחיי היומיום שלהם, צליל שמשקף את סנט פטרסבורג כפי שהיה והיה. 

 ג'ון דורן מ"קוויטוס" כתב: "שאפתני, בומבסטי, יומרני להפליא, ארוטי, מותח, בלתי אפשרי להצמיד, סוטה במעורפל, כיף לרקוד אליו ומלא בפוטנציאל מהפכני. בטח, אם אתה מקשיב מספיק חזק אתה יכול לשמוע אותם צוחקים אבל היית טיפש לטעות בהנחה שהם מתלוצצים."

קרדיט לתמונות: 1איגור קלפנייב, 2יקטרינה סרגייבה, 3-4ויקטור יולייב, 5יליזבטה בולייבה, 6,10נדג׳דה אלכסנדרובה, 7-9רוסלן יסחקוב